Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Katar

Nieruchomość na sprzedaż w Katarze

Katar to kraj na półwyspie arabskim, którego terytorium obejmuje suchą pustynię oraz długą linię brzegową plaż i wydm w Zatoce Perskiej. Na wybrzeżu znajduje się również stolica Doha, znana z futurystycznych drapaczy chmur i awangardowej architektury inspirowanej starożytną tradycją islamską. Katar graniczy na południe z Arabią Saudyjską, a poza tym jest otoczony Zatoką Perską. Rynek nieruchomości w Katarze dopiero niedawno otworzył się na kraje spoza Kataru. Cudzoziemcy mogą kupować nieruchomości na sprzedaż w Katarze tylko w niektórych wyznaczonych miejscach.

Jedną z zalet zakupu nieruchomości na sprzedaż w Katarze jest to, że właściciele są automatycznie uprawnieni do otrzymania wizy pobytowej dla siebie i swojej najbliższej rodziny pod pewnymi warunkami.

Pomimo trudnej sytuacji geopolitycznej kraj nadal koncentruje się na realizacji nowych i ciągle ulepszanych ofert nieruchomości. Jest to wspierane przez inwestycje w nieruchomości planowane na Mistrzostwa Świata FIFA 2022.

Rynek nieruchomości przeszedł wiele zmian w ciągu ostatniego roku i chociaż akcje nadal są wprowadzane na rynek, istnieje znaczna presja na obniżanie cen ze względu na klimat gospodarczy i dalszą ofertę nieruchomości. Właściciele i właściciele reagują na tę dynamikę, aby zapewnić najlepszą cenę, podczas gdy różnią się od innych podobnych ofert nieruchomości, oferując miesiące bezpłatnego wynajmu i darmowe rachunki za media.

Inwestorzy nieruchomości na sprzedaż w Katarze byli w stanie czerpać zyski z długoterminowych zysków kapitałowych, podczas gdy inni korzystają z okazji, aby zacząć szukać następnego domu, gdy nieruchomość stanie się bardziej dostępna.

Ulepszanie domów, przeprowadzka do bardziej pożądanych miejsc, a nawet wejście po raz pierwszy w nieruchomości, staje się rzeczywistością dla wielu osób. Oznacza to, że chociaż prowizje mogą mieć niższą wartość pieniężną, wolumen transakcji pozostaje silny, z potencjałem dalszego wzrostu.

Oczekuje się, że nowy rachunek za nieruchomości zagraniczne zwiększy sprzedaż nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych w Katarze, a także zwiększy bezpośrednie inwestycje zagraniczne, a kolejnym efektem domina może być wzrost aktywów zagranicznych tworzących regionalne bazy w Katarze.

Dla tych, którzy szukają nieruchomości na sprzedaż w Katarze położonej centralnie w więcej niż jednej społeczności, zamiast nowej i dużej inwestycji w stylu miasta, Mushireb zaoferuje idealną kombinację.

Lusail i Msheireb to dobre przykłady nowych i atrakcyjnych obszarów dla klientów w Katarze. Zainteresowanie tymi obszarami i innymi wschodzącymi dzielnicami, takimi jak Al Sakhama i Umm Salal, odnotowuje stały wzrost zainteresowania konsumentów.

Najpopularniejsze obszary to nadal Pearl, Al Sadd i West Bay w przypadku mieszkań oraz Al Waab i Abu Hamour w przypadku willi. Jeśli chodzi o rynek sprzedaży, Perła nadal znajduje się na szczycie listy, wraz z West Bay i West Bay Lagoon.

  •  
    Katar: przewodnik i powody, dla których warto zainwestować w cegłę

    Katar: przewodnik i powody, dla których warto zainwestować w cegłę   Jeśli słyszysz o Katar, nie możesz od razu wyobrazić sobie cudownego i niezwykle bogatego kraju ze wszystkich punktów widzenia. Idealne połączenie nowoczesności i tradycji, blichtru i nadmiaru oraz minimalnego i niepowtarz ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 38474

Sprzedaż Pozostałe (Handlowe), Katar, Ad Dawhah, Ad Dawhah, vilnius

707,520.00PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Handlowe)

6500 m²
Pomysł na projekt sprzedaży, budowa statku - dla ZEA, Katar. (INWESTORZY / KUPUJĄCY) l
Cod. 13402

Sprzedaż 3 sypialnie, Katar, Al Ghuwariyah, The Pearl Island, The Pearl Island

3,845,832.13PLN
Sprzedaż
3 sypialnie

130 m²
Więcej szczegółów zostanie podana na poważne zamówienie.
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB